Publikováno

víno v BAG IN BOX

Milí přátelé a milovníci moravského vína,

přicházíme Vám nabídnout rozšíření sortimentu v našem e-shopu o sudová vína.

Začíná období grilovaček, párty setkání, oslav maturit nebo dovolených. Na takových akcích bývá potřeba mít po ruce větší zásobu občerstvení pro všechny hosty, ideálně v praktickém balení. K tomu je vhodný právě BAG IN BOX.

Párty box obsahuje 5 litrů kvalitního moravského sudového vína, což deklaruje etiketa s Českou vlaječkou a tento způsob balení stáčeného vína vyhovuje požadavkům platné legislativy.

Kvalitní obal stáčeného vína po otevření neovlivňuje jeho chuť, vůni ani barvu po několik týdnů až měsíců vzhledem k nepřístupnosti vzduchu – stačí jej uložit na chladném místě či v lednici.

BAG IN BOX je technologie balení vína stará více než 50 let pocházející z Austrálie. Je to jednorázový ekologicky recyklovatelný obal složený z vakuového plastového sáčku o objemu 5 litrů v kartonové krabici. Na posledním obrázku níže můžete vidět, že objem balení lze vyčerpat beze zbytku.😊

V naší nabídce proto najdete hned 5 druhů sudového vína v provedení BAG IN BOX z Vinařství Michna a doufáme, že si je oblíbíte jako my!

1. Obsah kartonové krabice

2. Sáček po vyprázdnění obsahu