Náš příběh

Již 10 let milujeme jižní Moravu, její vinařskou atmosféru, místní lidi, krajinu plnou vinic a cyklostezek. Často jsme se sem vraceli a propadli jsme kouzlu výroby vína. Dokonce jsme si pro radost pořídili polorozbořený sklípek ve vinařské obci Čejkovice, který jsme vlastními silami postupně zrekonstruovali a z našich sousedů se stali naši přátelé. Před pár lety jsme se přestěhovali do Prahy, ale jižní Morava je pro nás stále druhým domovem, kde trávíme každý možný volný čas a vína z Čejkovic se nemůžeme ani po letech nasytit.

Prvotním impulsem pro vznik společnosti VínokVám.cz bylo vlastně to, že jsme chtěli podpořit naše vinaře a zároveň se podělit s našimi novými přáteli v Praze o jejich skvělé víno.

Vznikl tak malý rodinný e-shop, jako projekt na posílení domácí produkce moravského vína, turistiky a vlastně všeho, co je s jižní Moravou spojeno. Dovoz vína, jeho uskladnění a distribuci po Praze a okolí zajišťujeme sami vlastními zdroji.

Základním posláním našeho e-shopu je podpora prodeje všech malých vinařů z jižní Moravy rodinného typu v Čechách s bonusem zajištění dovozu objednaných lahví do 24 hodin od objednání až ke spotřebiteli domů [Jak to u nás funguje].

Reklama na plotě VínokVám.cz

GREEN line – k přírodě se chováme šetrně, recyklujeme. Papírové kartony od vína používáme k dalšímu balení vína a v nich vám potom vaše objednávky doručujeme.